Multiplaner

Multiplaner, kalendarz 4-tej generacji, to narzędzie które pomaga nam “od zawsze” efektywnie planować i realizować założone cele.

Multiplaner to idealne narzędzie dla tych, którzy prowadzą wiele projektów na raz i są niezadowoleni z ograniczeń dostępnych narzędzi do planowania. Właśnie dla Was stworzony jest Multiplaner, kalendarz czwartej generacji.

Więcej o Multiplanerze na stronie http://multiplaner.pl/

Od tradycyjnych kalendarzy odróżnia go opatentowany układ Pulpitu, Kalendarza i Notatnika umieszczonych w jednej oprawie, który pomaga błyskawicznie odnaleźć informacje, często nawet szybciej niż w komputerze.

To jedyne tego typu i narzędzie na rynku do zarządzania czasem, ludźmi i projektami.

Szczególnie pomoże Ci wtedy, kiedy podejmujesz nowe wyzwanie, zmieniasz pracę albo obejmujesz nowe stanowisko.

Szczerze zachęcamy do skorzystania z jego pomocy.

Multiplaner to w 100% „polska myśl techniczna”, jestem jego twórcą i nie wzorowałem się na żadnej książce, autorze czy metodzie.
W 2011 roku został opatentowany, Patent nr WP17234 i WP17236.

Multiplaner powstawał samoistnie od 1995 roku jako odpowiedź na potrzeby zajętego człowieka, który musiał sprostać codziennym zadaniom.

Na początku był to zwykły zeszyt w kratkę, który na bieżąco i całkowicie bezwiednie przekształcałem aż do dzisiejszego wyglądu.

24 grudnia 2009 roku w mojej głowie zrodziła się myśl, że skoro pomaga mi, to może innym też i tak wszystko się zaczęło.

Po bezskutecznych poszukiwaniach w internecie zacząłem podejrzewać, że czegoś takiego nikt jeszcze nie wymyślił i rozpocząłem procedury patentowe w Polsce, potem w Unii Europejskiej oraz innych krajach.

Po dwóch latach otrzymałem Prawo z Rejestracji Wzoru Przemysłowego. Opatentowany jest wygląd i budowa fizyczna Multiplanera.

Patent dotyczy zarówno wersji materialnej jak i elektronicznej, czyli np. wizualizacji na ekranie monitora.

Dziś Multiplaner wygląda tak jak na zdjęciach obok a jeden z egzemplarzy otrzymał nawet Stephen Covey. Poprosił o niego jego syn, Sean Covey podczas naszego spotkania w 2011 roku. Sean chciał pokazać mu idealny organizer, który  jego ojciec wprawdzie opisał lecz nigdy nie stworzył jako jednolite materialne narzędzie.

Na temat efektywnego zarządzania czasem, ludźmi i sprawami napisano dziesiątki programów, instrukcji i aplikacji komputerowych. Wydano setki książek oraz przeprowadzono tysiące treningów. Według mnie to za mało.

Sądzę, że nawet gdy posiadasz wiedzę i jesteś zmotywowany do działania to nie wystarcza aby osiągnąć dobre rezultaty. Jesteśmy ludźmi i zazwyczaj potrzebujemy narzędzia, które w prosty i naturalny sposób ułatwi zastosowanie wiedzy i pomoże w skutecznej realizacji zadań. Takim właśnie narzędziem jest Multiplaner.

Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak przecięty kalendarz, różni się od niego jak scyzoryk od noża, jak kalkulator od liczydła, jak “sleeper” od zwykłego auta – ma nieporównywalnie więcej funkcji, zastosowań i mocy. Odpowiednio używany może stać się niezwykle skuteczny w realizacji zarówno codziennych zadań, jak i w osiąganiu wielkich życiowych celów.

Jestem użytkownikiem Multiplanera od wielu lat i szczerze polecam skorzystanie z jego pomocy.

Rafał Mirkowski, wynalazca Multiplanera