Multiplanowanie

Wdrożenie nowych rozwiązań (CRM, Systemów Raportowania, Systemów Premii) często wymaga zmiany myślenia kadry zarządzającej i pracowników.

Dlatego nasza firma prowadzi zindywidualizowany system szkoleń ściśle współgrający z wdrażanymi zmianami.

Więcej na https://multiplanowanie.pl/

 

Geneza

Za każdym razem, kiedy wyjaśnialiśmy komuś, jak korzystamy z naszych Multiplanerów, czuliśmy, że w tym narzędziu jest coś więcej.

W końcu odkryliśmy, że to właśnie metoda jest kluczowa, czyli sposób „robienia właściwych rzeczy we właściwym czasie”.

Multiplanowanie, powstawało przez kilkanaście lat równie samoistnie jak Multiplaner i jest autorskim podejściem wzorowanym wyłącznie na naszej codziennej pracy.

Przez ostatnie lata powstało wiele koncepcji zajmujących się produktywnością. To m.in. 7 Nawykoów Skutecznego Działania, Getting Things Done, Simpleology, NLP, ZenToDone, Pomodoro Technique i kilka mniej znanych. Wiele z nich pewnie miało wpływ na nasze podejście do produktywności. Każda ma swoje zalety, jednak większość pomija jakiś kluczowy aspekt.

Dobry, kompletny system powinien zajmować się wszystkimi ważnymi kwestiami wpływającymi na umiejętność osiągania celów. Są to, według nas: - umiejętność wyznaczania dobrych i motywujących celów - bieżące zarządzanie zadaniami - pozbywanie się złych nawyków i wyrabianie dobrych - radzenie sobie z prokrastynacją - umiejętność sprawnego przenoszenia uwagi między zadaniami - uporządkowanie spraw i utrzymanie tego porządku

Nasza strategia zarządzania czasem jest efektem stosowania różnych metod wspierających produktywność w świecie, w którym jest wciąż zbyt wiele spraw do załatwienia i zbyt wiele rzeczy, które kradną czas i energię. Rezygnowaliśmy z koncepcji niepraktycznych lub trudnych do zastosowania, a dodawaliśmy w zamian naukę płynącą z własnych błędów i doświadczeń. Z tego co działa i jest proste w zastosowaniu stworzyliśmy spójny system – Multiplanowanie.

Na warsztatach
(1) dowiesz się co jest dla Ciebie najważniejsze i co chcesz z tym zrobić
(2) zaplanujesz jak to zrobić
(3) i nauczysz się to robić skutecznie.