Zespół

Rafał Mirkowski cbRafał Mirkowski

Ekspert ds. Systemów Wynagrodzeń. Analityk biznesowy. Twórca Aplikacji CRM monitorujących aktywność i skuteczność pracowników i managerów. Trener efektywności. Wynalazca Multiplanera. Matematyk i absolwent MBA.

Pomógł w udoskonaleniu codziennego zarządzania wielu średnich i dużych firm, w tym Neonet, Ceramika Paradyż, Strabag, Inter Cars.

Wyznaje zasadę „jednej strony” – wszystkie naprawdę istotne dane do podejmowania bieżących decyzji zarządczych znajdują się na „jednej stronie”. Muszą być zrozumiałe dla każdego, kto je podejmuje, niezależnie od kompetencji analitycznych. Wreszcie: muszą być zawsze, w każdej chwili aktualne. Na tym polega istota autorskiego rozwiązania MatrixSystem®.

Twórca patentowych rozwiązań: Multiplanera – organizera 4-tej generacji i 2BOOKa. Autor Multiplanowania – nowatorskiej metody sprawnego działania, której podstawą jest inteligentne odkładanie zadań na właściwy moment.

 

Bernard Fruga foto 250x250Bernard Fruga

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, legitymujący się, między innymi, certyfikatami Business Process Improvement (BPI), Nielsen Excellence Award, Lean Six Sigma Green Belt, Kalkstein Project Management, The Leader in Me by FranklinCovey.

Specjalista w zakresie tworzenia praktycznych modeli biznesowych, zogniskowanych na budowaniu wartości dla odbiorcy, planów sprzedaży opartych na modelu Kano ( podstawa-wydajność-ekscytacja) oraz mentoringu menedżerów projektów.

Skutecznie wspiera zespoły w przechodzeniu i akceptacji procesów innowacji i zmian. Wykorzystuje przy tym osobiste, wieloletnie doświadczenia we wdrażaniu nowych rozwiązań w kilkudziesięciu krajach świata.

Łączy twardą wiedzę i doświadczenie biznesowe z kompetencjami osobistymi – sprawia, że ludzie działają skuteczniej i żyją pogodniej. Jest szczególnie ceniony jako ekspert zarządzania, budujący na fundamencie otwartej komunikacji, zaufania w relacjach i synergicznego dochodzenia do rozwiązań.

Pracował, między innymi, dla Nielsen, Kalkstein, Valeo, Saint-Gobain, Reckitt Benckiser i Franklin Covey Edukacja.

 

Tomasz Dudkiewicz foto 250x250Tomasz Dudkiewicz

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Ukończył Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Studia Menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Posiada brytyjski certyfikat Institute of Leadership and Management SYSCO Polska oraz Certyfikat Trenera Biznesu Schenk Institute Sp. z o.o..

Jako Trener Biznesu najchętniej pracuje z Klientami w modelu, który łączy warsztaty w małych grupach ze spotkaniami indywidualnymi. Wyznaje zasadę, że każdy jest w stanie wypracować optymalny dla siebie system efektywnego działania. Entuzjasta i praktyk rozwoju osobistego, budowania dobrych nawyków i podnoszenia efektywności osobistej.

Pomaga Klientom w doborze optymalnych właśnie dla nich strategii i narzędzi oraz integrowaniu ich życia prywatnego i zawodowego jako metody na skuteczny rozwój osobisty – poprzez tworzenie pełnego człowieka: rozwój fizyczny, emocjonalny, duchowy i intelektualny.

W swojej pracy szczególnie ceni sobie fazę pracy z Klientami, gdy podczas pierwszych tygodni współpracy odzyskują oni spokój w działaniu, a bywa, że także dzielą się z nim nieoczekiwanymi dla siebie, pozytywnymi efektami zmian w życiu prywatnym.

 

jacek linder foto 250x250Jacek Linder

Trener biznesu i rozwoju osobistego, specjalista od marketingu internetowego, zorientowanego na bezpośrednie zwiększanie sprzedaży.

Studiował Matematykę i Psychologię Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim. Karierę zawodową rozpoczął od sprzedaży komputerów. Z biegiem czasu zmieniał branże i negocjował coraz poważniejsze kontrakty na coraz wyższych szczeblach.

Obecnie koncentruje się na pracy szkoleniowej i „e-marketingu”, nadal jednak uważa się za handlowca. Swoim doświadczeniem handlowym chętnie dzieli się z innymi, prowadząc skuteczne i cenione szkolenia i warsztaty dla zespołów sprzedażowych.

Certyfikowany Trener Neurolingwistycznego Programowania i hipnozy, absolwent Pierwszego Studium Trenerów NLP i Coachingu. Fan sportów walki – trenował judo, krav-magę, jednak ceni każdy styl, który jest skuteczny. Zapytany o hobby, zdecydowanie odpowie, że fotografia.